Automobilių nuoma Šiauliuose, autoservisas Šiauliai, autodalys Šiauliai, autochemija Šiauliai - Autospecas
Autoservisas, automobilių nuoma, autodalys, autochemija – Autospecas

1991 m. Kairių g. 14 „Žvyrduobėse“ Šiauliuose buvo įkurta automobilių remonto įmonė „Artmax“. Pradžioje darbas vyko dviejuose boksuose, kuriuose dirbo 3 darbuotojai. Per devynis metus išaugo darbuotojų skaičius ir boksų kiekis. 1997 m. praplėtus įmonės veiklą (didmeninė prekyba autodalimis) buvo pakeistas įmonės pavadinimas į „Automobilių dalių kraštas“.

Jau 2000 m. įmonė šventė savo įkurtuves naujose patalpose – autocentre AUTOSPECAS“, Pramonės gatvė 4a, Šiauliai. Čia po vienu stogu tilpo automobilių detalių parduotuvė ir autoservisas. Autocentro šūkis – „Autospecas“ gali viską, tiksliau beveik viską“, nes iš tiesų čia atliekami visi autoremonto darbai, išskyrus kėbulo.

Nuo 2002 m. „Autospecas“ pradėjo teikti klientams naują paslaugą –automobilių nuoma Šiauliuose. Be to įmonė importuoja įvairias automobilių dalis, tame tarpe amerikietišką produkciją „ABRO“, autokosmetiką ir autochemiją.

Autospecas šiandien

Šiuo metu įmonėje dirba 33 darbuotojai. Tai aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys didelę darbo patirtį. „Autospeco“ darbuotojai labai vertina visus savo klientus ir stengiasi, kad jie jaustųsi kaip namie. Mūsų pagrindiniai uždaviniai – visiškas klientų pasitenkinimas mūsų siūlomomis paslaugomis ir aptarnavimo kokybe. Todėl mūsų kasdieninis rūpestis yra klientų aptarnavimo kokybės tobulinimas bei materialinės ir technologinės bazės gerinimas.

KVIEČIAME APSILANKYTI!